Produkcja nadstawek niestandardowych

Nadstawka FANTA

Nadstawka wykonana z tworzywa sztucznego z grafiką wyklejona na froncie. Mocowana na podkonstrukcji wsporczej przytwierdzonej do frontu nośnika.

Nadstawka przez swoje gabaryty znacznie wykracza poza obszar nośnika. Zaprojektowany został specjalny system cięcia krawędzi płyty pozwalający na omienięcie podczas montażu kolidujących elementów konstrukcji tablicy tj. wysięgniki pod lampę oświetleniową. Dzięki temu nadstawka zamontowana jest w całości, bez konieczności przebudowy nośnika.

Nadstawka TYMBARK

Nadstawka wykonana z tworzywa sztucznego z grafiką wyklejona na froncie. Mocowana na podkonstrukcji wsporczej przytwierdzonej do frontu nośnika.

W tej nadstawce zastosowane zostało tworzywo miękkie z uwagi na wystający u dołu nośnika uchwyt do kapsla (tzw zawleczka). Użyto miękkiej płyty dzięki czemu uniknęliśmy konieczności budowania konstrukcji plecowej tej części niestandardu (co znacznie pogorszyłoby jego atrakcyjność wizualną), bo płyta przy naporach wiatru ugina się, ale nie łamie, co pozwala zachować stabilnośc i bezpieczeństwo nawet przy nasilonych warunkach atmosferycznych.

Nadstawka ŻYRAFA mBANK

Kolejna ponadgabarytowa nadstawka wykonana z tworzywa sztucznego z grafiką wyklejona na froncie. Mocowana na podkonstrukcji wsporczej przytwierdzonej do frontu nośnika.

Nadstawka zamocowana w nietypowy sposób poprzez zastosowanie dystansu pomiędzy płyta a nogą nośnika. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja wsporcza jest zamontowana do nogi nośnika i poprzez jej przedłużenie wspiera dolną część płyty wystającą poniżej krawędzi nośniaka (szyja żeyrafy). Nadstawka z uwagi na gabaryt przygotowana została w sposób ułatwiający jej transport –podzielona na dogodne w przewozie kawałki, skręcane do siebie na podstawie instrukcji montażowej.

Nadstawka PIWO KRÓLEWSKIE NIEFILTROWANE

Połączenie standardu Outdorowego, jakim jest plakat, ze standardem Reklamy Świetlnej –literami przestrzennymi.

Litery wykonana z cienkiej taśmy aluminiowej z frontem z PMMA i oświetleniem wewnętrznym typu LED. Ręcznie krępowane litery zostały przygotowane wegług otrzymanych plików wektorowych, dzięki czemu są idealnie dopasowane do zadrukowanej na plakacie grafiki. Zastosowanie ekonomicznych modułów LED pozwoliło na podświetlenie liter bez konieczności przebudowy instalacji elektrycznej na nośniku.